fbpx

PYRGO S/N 001-003

DOBRÝ DEN, PŘÁTELÉ ORLOJEK

Mám pro Vás tři nové unikátní kusy hodinek Pyrgo, které jsem právě dokončil a s velkou radostí Vám je nyní představuji!

 

3 KUSY – 3 UNIKÁTY

Hodinky Pyrgo serie 001 – 003 jsou volným pokračováním konceptu Pyrgo. Dominantou, která okamžitě přitahuje pozornost, je malý orloj umístěný uprostřed ciferníku. Hodiny ukazuje klasická ručka. Nad ní je umístěný otáčející se minutový číselník, kde minuty odečtete pomocí pevné ručky osazené na pozici indexu 12. Vteřinová ručka má pak klasický vzhled s protizávažím. Každý kus se liší zvoleným dřevem na dekoru ciferníku a tím i barevným provedením. Na pozici 12 je pak ozdoba z křišťálových kabošonů, jejichž počet odpovídá seriovému číslu hodinek.

STROJEK

V hodinkách bije osvědčený robustní japonský kalibr Citizen Miyota řady 82**. Strojky jsou vyráběné na nejmodernějších hi-tech technologiích v duchu japonské automatizované výroby přímo v Japonsku. Disponuje 21 kameny a automatickým nátahem. Setrvačka běží na frekvenci 21600 kmitů za hodinu. Kromě času zobrazuje také kalendářní funkce. Na rotoru automatického nátahu je gravírováno sériové číslo hodinek a místo výroby.

POPIS

Pouzdro hodinek Pyrgo je zhotovené z ušlechtilé nerezové antialergické oceli 316L a je doplněno o odolné safírové sklo. Ciferník i ostatní součástky orloje jsou také zhotovené z nerezové oceli. Kalendářní vnitřní deska je matovaná čímž vytváří kontrast s ostatními leštěnými komponenty. Gravírované číslice a indexy jsou zvýrazněny čínským inkoustem. V horní části nad minutovou ručkou jsou osazeny křišťálové kabošony, jejichž počet odpovídá sériovému číslu hodinek. Dekor ciferníku je zhotoven z masivního dřeva. To je nejprve vakuově napuštěno pryskyřicí a následně směsí přírodních olejů a karnaubského vosku. Uvnitř hodinek bije spolehlivý robustní mechanický strojek Citizen Miyota cal. řady 82** s automatickým nátahem. Strojek je ze zadní strany viditelný a na rotoru opatřený vygravírovaným sériovým číslem. Strojek také disponuje kalendářními funkcemi, u jednotlivých kusů odlišnými, viz. podrobná specifikace. Řemínek je kožený od firmy Kaiser, opatřený sponou z nerezové oceli. Odstín je volen tak, aby ladil s použitým dřevěným dekorem ciferníku.

SPECIFIKACE

 • Serie: Pyrgo S/N: 001, 002, 003 unikátní kusy
 • Rozměry: průměr 41mm
 • Pouzdro: ušlechtilá nerezová ocel 316L
 • Kalibr: Citizen Miyota cal.: 8205-8215
 • Typ: mechanický s automatickým nátahem, frekvence 21600, 21 jewels
 • Sklo: safírové
 • Řemen: kožený Kaiser

S/N: 001 

Dekor ciferníku: meruňka
Funkce: vteřiny, minuty, hodiny, datum, den v týdnu, automatický nátah
Řemínek: kožený Kaiser béžový


S/N: 002 

Dekor ciferníku: katalox
Funkce: vteřiny, minuty, hodiny, datum, automatický nátah
Řemínek: kožený Kaiser hnědý


S/N: 003 

Dekor ciferníku: eben africký
Funkce: vteřiny, minuty, hodiny, datum, automatický nátah
Řemínek: kožený Kaiser černý


CENÍK

Všechny kusy hodinek Pyrgo jsou již prodané, ale již pracuji na dalších unikátech tohoto konceptu se seriovými čísly S/N: 004, S/N: 005 a S/N: 006. Pokud chcete být mezi prvními, kdo se o nich dozví, zanechte mi prosím na Vás kontakt zde:


   

  NEBO VYUŽIJTE MOŽNOSTI ZAKÁZKOVÉ VÝROBY

   

  Velice rád Vám zhotovím vaše jedinečné hodinky na míru. Více informací naleznete zde:

   

  ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

   

   

  ZPĚT NA ORLOJKY

   


  Použitím kontaktního formuláře souhlasím s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů GDPR.