fbpx

PERUN

Meruňkové dřevo, kůže, zlato a měď. Materiály, které se používají již po tisíciletí. Model Perun je inspirovaný silou přírody a atmosferických jevů. Indexy ciferníku jsou vyvedeny ve staroslověnském písmu hlaholici, a tak nám měří čas a současně připomínají hodnotu moudrosti. Moudrosti, která není uspěchaná, ale vyžaduje soustředění a bdělost.


Serie: Limitovaná 6ks, S/No 001-006 Rozměry: Průměr 43mm, přes nožičky 52mm Pouzdro: meruňkové dřevo, typ Simplyfera Kalibr: Citizen 2415 Typ: Quartz Sklo: Minerální Funkce: Hodiny, minuty, vteřiny, datum, detekce nárazu  Rezerva: 2 roky (předpokládaná výdrž baterie), více viz ÚDRŽBA Řemen: Základní Mavex, 20mm – kožený, zlacená přezka

TECHNICKÝ POPIS 

Pouzdro je frézované z tvrdého meruňkového dřeva a opatřeno povrchovou úpravou napuštěním přírodního vysoce tvrdého oleje za tepla. Vnitřek pouzdra je zafixován přírodní pryskyřicí, aby byla zajištěna úplná těsnost porézního dřevěného materiálu. Pro dosažení odpovídající těsnosti je pouzdro korunky vyfrézované z mosazi, stejně tak jádro dřevěné korunky je kovové s vloženým O kroužkem. Těsnění víka je vlastní výroby ze silikonového kaučuku.  Hodinky jsou osazeny kvalitním minerálním lehce klenutým sklem. Srdcem hodinek je japonský kalibr Citizen Miyota 2415 zobrazující hodiny, minuty, vteřiny a datum na pozici 6. Indexy na ciferníku jsou ručně malované, potom digitalizované a přenesené na ciferník. Díky své celodřevěné konstrukci jsou hodinky opravdu neuvěřitelně lehké a vhodné i pro ty, kteří mají alergii na kovy. V takovém případě je ale zapotřebí vyměnit sponu na řemínku nejlépe za titanovou (uveďte v objednávce). Hodinky jsou dodávány v dřevěné uzavíratelné kazetě (již v ceně).

  • Limitované 6ks: Pouze šest lidí na celém světě bude nosit hodinky Perun na svém zápěstí
  • Příběh: Slovanské kořeny jsou vepsané do každého detailu
  • Ruční výroba: Orlojky Perun jsou mnou ručně vyrobené v Praze Břevnově
  • Dodáváno v dřevěné kazetě: Vaše orlojky budete moci kdykoli bezpečně odložit do dřevěné kazety

  • Nízká hmotnost: Díky celodřevěné konstrukci jsou hodinky Perun neuvěřitelně lehké. Na ruce je téměř neucítíte
  • Certifikát: K hodinkám obdržíte certifikát vydaný na Vaše jméno
  • Gravíra zdarma: Na víčko hodinek lze vygravírovat vaše iniciály a tak hodinky personifikovat přímo pro Vás.

Kdo jsem?

“Miluju příběhy a ty nejlepší píše sám život. Užívám si proces kdy tyto příběhy vkládám do jedinečných hodinářských unikátů. Hodinky mě fascinovaly od chvíle, kdy jsem jako dítě zkoumal máminy Primky. Celý život jsem se pracovně pohyboval v oboru výroby mikroelektroniky, ať už v japonské hi-tech továrně, nebo českém start-upu. Poslední roky jsem začal cítit potřebu tvořit něco krásného, až jsem se v roce 2016 vrátil ke své dětské vášni.”

Jmenuji se Jiří Kubr a stavím hodinky

 

Co říkají majitelé orlojek?

Michal Voska:

“Orlojky Kubr jsou srdcová záležitost. Rukodělné, prakticky kusové hodinky, které i díky dřevu mají duši. To vám smartwatche nikdy nenabídnou. Hodinek mám celou řadu, ale Orlojky bych nedal ani za nic.”

MOŽNÉ ZAKÁZKOVÉ ÚPRAVY

  • Na víčko hodinek lze vygravírovat Vaše iniciály a tak budou hodinky personifikované přímo pro Vás. Tato úprava je zdarma!!!

  • Hodinky lze také opatřit mnou ručně šitým řemínkem z hovězí kůže. Řemínek lze vyhotovit v různých texturách, jako je například káva, kdy do kůže lisuji kávová zrna a tak vzniká unikátní kávový povrch, nebo lze do řemínku vylisovat jakýkoli symbol, nebo textura.

 

Tento kousek byl doplněný ručně šitým řemínkem z mé dílny. Je zhotovený z odolné sedlářské hovězí kůže a opatřený kávovou texturou. Ze zadní strany je vylisovaný zakázkový citát. Celý set je doplněný o náramek tvořený minerálními kameny Býčí oko jež působí na vitální energii a dřevěným komponentem se zakázkovým gravírováním. Nechybí zde také dárek v podobě náušnic Eliška Rejčka, o kterých se více dozvíte níže:).

 

POZOR: Zbývá poslední kus

 

Cena modelu: 5750,-Kč

(Může se lišit v případě úprav na přání.)

 

DÁREK

Jako dárek jsem pro Vás připravil náušnice Eliška Rejčka. Náušnice jsou vyrobené ze stejného dřeva jako hodinky Perun.

Věnujte tento dárek vaší partnerce a vyprávějte jejich příběh:

 

Cit, hrdost a krása 

Žijte život naplno navzdory všemu a všem. Náušnice Eliška Rejčka nejsou jen šperk. Je to Vaše výpověď silné ženy, jež nesleví z cesty za svým štěstím.

Eliška Rejčka nebyla jen dobrá vladařka, ale především i citlivá a krásymilovná hrdá žena, která se nad všechny rány osudu dokázala povznést a žít naplno. Bylo mi velkým potěšením pro Vás zhotovit šperk inspirovaný krásou rané gotiky a touto významnou osobností našich dějin.

 

 

CHCI JE OBJEDNAT

 


Jak vznikaly dřevěné hodinky Perun?

Čtěte dále v článku: Výroba hodinek Perun


 

ZPĚT NA ORLOJKY