fbpx

PYRGO

Orlojky Pyrgo postavím na zakázku přímo pro Vás a spolu do nich vepíšeme Váš jedinečný příběh. Orlojky KUBR, dřevěné hodinky, které mají duši.

 

“Každá lidská bytost je naprosto autentická. Je to jedinečná pokladnice zkušeností, a tak proto i orlojky Pyrgo nemohou být ani jedny stejné.”

Jiří Kubr

Pyrgo jsou modelem připraveným pro Vaši kreativitu. Pojďme spolu vytvořit jedinečné umělecké dílo. Orlojky Pyrgo budou vyprávět Váš příběh každou vteřinu, kterou odměří.

 

 


PYRGO INANITAS

 

 

Tento první prototyp orlojek Pyrgo vyobrazuje čistý koncept. Není na něm nic navíc. Tělo zhotovené z ebenového dřeva, mechanické srdce s automatickým nátahem a hlavně minutový orloj. 

Co budou vyprávět ty Vaše? Všechny informace k tomuto unikátnímu projektu naleznete v podrobné brožuře, kterou Vám zašlu na vámi uvedený email.

   Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání brožury a dalších e-mailů ode mě. Nemusíte se obávat agresivního marketingu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

   

  Použitím kontaktního formuláře souhlasím s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů GDPR.

   

   

  ZPĚT NA ORLOJKY