fbpx

Orlojky na zakázku

“Tady už nejde jen o měření času. Každá lidská bytost je jedinečný originál a každý taky svět okolo sebe vnímá naprosto autenticky. Orlojky, které udělám na míru toto sdělení udrží po celý život.”

Jiří Kubr

Hodinky vyrobené na míru již přestávají být hodinkami. Jsou odrazem vaší osobnosti, vaším podpisem. Mohou o Vás hodně vypovědět vašemu okolí, nebo vám samotným připomínat, co je pro vás důležité.

Možností jak do Orlojek vtisknout kus sebe je spousta. Dřevo ze země, kterou milujete. Symboly na ciferníku, gravírovaný vzkaz na pouzdře. Tvar ručiček podle věže z vašeho rodného města. Propusťte vaši fantazii na svobodu. Já se budu těšit na výzvy, které pro mě vymyslíte a které společně seskládáme do jedinečného kusu Orlojek.


Ukázka realizací zakázkových modelů:

ROBERTO

Tento kousek vyrobený na zakázku pouze v jednom exempláři byl pro mě velkou výzvou. S paní Andreou jsme ho postavili pro jejího manžela Roberta k jubilejním narozeninám a když jsem dotáhl poslední šroubek, pocítil jsem velkou radost.  Orlojky Roberto totiž nejsou jen hodinky, ale příběh středomořského ducha s českým srdcem. 

ČTĚTE VÍCE ZDE

*

REVO VIRINO

Když se na mě pan Martin obrátil s poptávkou na výrobu dámských orlojek, neváhal jsem ani minutu a hned jsme si domluvili setkání. Přišel s různými prvky zosobňující svou ženu a rodinu. Okamžitě jsme se začali bavit nad několika nápady, ze kterých vykrystalizovala skoro čtvrtletní spolupráce. Na jejím konci vznikl dárkový set šperků a dámských orlojek Revo Virino.

ČTĚTE VÍCE ZDE

*

GHALI

Zakázkové orlojky GHALI

„Africká divočina, nespoutaná síla bytí. Každou minutu se zde odehrává nekonečný životní cyklus se všemi vítězstvími i pády. Těší mne, že jsem mohl zhotovit tento unikátní kus orlojek, do kterého je toto otištěno.“

ČTĚTE VÍCE ZDE

*

FENIX

„„Orlojky Fenix jsou manifestací cykličnosti všeho dění. Tento, na zakázku zhotovený, dámský unikát to každých dvanáct hodin připomíná. Abstraktní dekor uprostřed ciferníku spolu s minutovou ručkou každých 12 hodin vytvoří siluetu ptáka Fenixe mířícího ke slunci.“

ČTĚTE VÍCE ZDE

 


A jaké budou ty vaše?

Chcete své jedinečné Orlojky? Napište mi a já Vám zašlu podrobné informace, jak celý proces zakázkové výroby probíhá.

Napište mi :

    Vaše jméno (vyžadováno)    Použitím kontaktního formuláře souhlasím s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů podle GDPR.


     

    ZPĚT NA ORLOJKY